Hakkımızda

GÜNEŞ KATMER MADENİ EŞYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ MEHMET GÜNEŞ TARAFINDAN KURULMUŞTUR. ÜRETİME BAŞLAMASI KAYSERİ’DE  1990 YILLARINDADIR.  ŞUAN KAYSERİ 1.ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE  6000M2 AÇIK , 5200M2 KAPALI ALANDA FALİYETİNE DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİMİNDE  ELEKTRİKLİ TERMOSTATLI KATMER SACLARI, ELEKTRİKLİ  TERMOSTATLI YUVARLAK DAVUL FIRINLAR,    KAVURMA SACLARI, EMAYE TEPSİLER , KÖZMATİK   VE EMAYE KIZARTMA TENCERELERİ, SAKLAMA KAPLARI VE EMAYE İLE İLGİLE MUTFAK GEREÇLERİ  BULUNMAKTADIR.

FİRMAMIZIN TEMEL HEDEFİ  ÜRETİMİNE  YENİ ÜRÜNLER EKLEYEREK ,YURTİÇİ VE YURTDIŞI PAZARINDA BÜYÜMEK  , HER EVDE KULLANILAN KALICI KALİTELİ ÜRÜNLER ÜRETMEKTİR!

Profesyonel Uzman​
Parlak Fikirler ​
Hassas Çalışanlar​
Standartlara Uygunluk​

VİZYONUMUZ

MÜŞTERİLERİNE KALİTELİ ÜRÜN SUNMAK VE ONLARIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA YENİ ÜRÜNLER GELİŞTİRMEK VE SEKTÖRDEKİ HERTÜRLÜ YENİ TEKNOLOJİK GELİŞMELERE AÇIK OLMAK, SEKTÖRÜNDE LİDER FİRMALAR ARASINDA YERİNİ ALMAK ÖNCELİKLİ HEDEFİMİZDİR.

MİSYONUMUZ

ANA FALİYET ALANIMIZ DÜNYA STANDARLARINDA KALİTELİ  ELEKTRİKLİ  MUTFAK  ALETLERİ VE EMAYE MUTFAK GEREÇLERİ ÜRETMEKTİR.

Sağlığınız bizim için önemli

Neden Emaye Kullanıyoruz

Emaye kaplama, teknik olarak saç adı verilen malzeme yüzeyine yaklaşık 850 °C’de yapıştığı için mutfak kullanımında ekstra bir dayanıklılık sağlar ve pişirilen gıda maddelerine saç malzemenin salınım yapmasını engeller. Bu sayede mutfağınızda pişirilen gıda maddeleri diğer mutfak araç ve gereçlerine göre daha sağlıklı olur. Pişirilen gıda maddeleri lezzetini kaybetmez.

Emaye Ürünleri Antibakteriyeldir

Emaye ürünler, antibakteriyel olmalarından dolayı mutfaklarda sevilerek kullanılan ürünler olmuştur. Modası hiç geçmeyen, zamansız parçalar olarak yıllardır yerini korur. Ayrıca emaye yüzeyinin pürüzsüz olmasından dolayı çok kolay yıkanması, pek çok açıdan sizlere fayda sağlarken hijyen için de büyük artıdır.

​Ultraviyole Işınlara Dayanıklıdır

Emaye ürünlerin yüzeyinde yer alan katman hızlı ısı alışverişi sağlar ve bu nedenle çok kullanışlıdır. Buzdolabında ve dondurucu da dahi rahatlıkla kullanabilen, ultraviyole ışınlara olan dayanıklılığı sayesinde renkleri solmadan yıllarca korunabilen emaye ürünler kolay temizlenebilir ürünlerdir. Bu nedenle kiri ve bakterileri yüzeylerinde tutmazlar. Emayenin sahip olduğu yüzey bakterilerin kolayca temizlenmesine yardımcıdır.

Paslanmaya Karşı Güvenlidir

Emaye, camın toz haline getirilmesi ve soğuk haddelenmiş DKP saç üzerinde birleşmesiyle üretilen organik bir malzemedir. Emaye ile yapılan kaplama sayesinde, üretilen mutfak araç ve gereçleri, paslanmaya karşı güvenlidir.

Dayanıklıdır

Emaye kaplama, üretilen mutfak araç ve gereçlerinin hem dayanıklılığını hem de organik bir malzeme olan camın öğütülmesi ile yapılan kaplama, ürünlerin sağlıklı kullanımını temin eder.

Emaye kaplamanın dayanıklılığı aynı zamanda mutfak araç ve gereçlerinin indüksiyon (elektrikli) ocaklar dâhil olmak üzere tüm ocaklarda kullanılmasını ve bulaşık makinesinde yıkandığında zarar görmemesini sağlar.

​Uzun Süre Muhafaza

Emaye mutfak gereçlerinin bir diğer faydası da anti bakteriyel bir yüzeye sahip olmasıdır. Bu sayede özellikle saklama sırasında gıda maddelerinin daha uzun süre bozulmaksızın muhafaza olmasını sağlar. Aynı zamanda alerjik reaksiyonları da engeller.

Rengini Uzun Süre Korur

Emaye, UV ışınlarına dayanıklı olduğu için rengini yıllarca korur.

Uzman Yöneticilerimiz

Mehmet GÜNEŞ

Kurucu

Süleyman GÜNEŞ

CEO​

M. Akif GÜNEŞ

Üretim Sorumlusu

Metin GÜNEŞ​

COO

Sektördeki En İyi Hizmeti Sunuyoruz​​

İletişim için lütfen tıklayın.

Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim ?